Koton 2013 Sonbahar Kış Koleksiyonu | Kadın Sağlık Rehberim & Kadın ve Sağlık


Koton 2013 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Koton 2013 Sonbahar Kış Koleksiyonu
25 Eylül 2012 tarihinde eklendi, 966 kez okundu.

koton_2013_sonbahar_kış_KoleksiyonuKoton 2013 Sonbahar- kış koleksiyonu meraklıların beğenisine sunuldu. Koleksiyon her zaman olduğu gibi göz kamaştırıcı. Koleksiyonda her tasarım ve koleksiyonda olduğu gibi büyük bir titizlikle yapıldığı ortada. Koleksiyonu iki yıldır olduğu gibi bu sene de Alessandra Ambrosio tanıtıyor. Bu tasarımda da diğer tasarımlar gibi ilgi göreceği benziyor. Bu sezon koleksiyonda 60’lı 70’li yılların izini taşıdığı ortada. Tasarımların kendine özgü bir üslup ile bizlere sunuyor.

Koleksiyondaki tasarımların klasik ve zarif olması da bayanları tasarımlara yönelmesinde etken sağlıyor. Bu sezon tasarımlarda kalem etekler, geniş etekler yer alıyor. Bunları tamamlayan triko ve gömleklerde moda severleri büyülüyor. Biraz önce dediğim gibi 70’li yılların grafik desenli takımları da tasarımların arasında yer alıyor. Yani bayanların şıklığından ve güzelliğinden taviz vermeyen tasarımlar yer alıyor. Tasarımlar büyük bir itina ile göz kamaştıran desenler, parlak dokular, kaliteli kumaşlar ve pırıltılı işlemeleri ile göz büyülüyor.

Tasarımlar tam bayanların istediği gibi hem sade hem de ışıltılı. Koleksiyonda kendine özgü tasarımlar yer alıyor demiştik. Koleksiyonda sizlerin zevkine uygun dört ayrı tema ile bizlere sunuyor. ilk tema da “Yeni Retro” teması yani 70’lı yılların Retro tavrı ve renk uyumunu, kendi üslubu canlılığı, parlaklığı ve göz alıcılığı ile tekrar bizleri o yıllara götürüyor. Bir diğer temamız ise “Heavy Duty” bundaysa, çalışan bayanlar için üniformayı klasik üsluptan çıkartıp daha güçlü, tavır sahibi, bir o kadar da göz alıcı görünmenizi sağlıyor.

  Sonraki temamızda ise Avrupa’nın zengin ve renkli folklorik tavrından etkilenerek hazırlanan “Folklorik Gösteriş” temasıdır. Uzakdoğu’nun desenlerinden ve renklerinden örnek alınarak yorumlanan tasarımlar göz alıcı görünüyor. Ve son tema ise “Uzak-Doğu” temasıdır. Uzakdoğu’nun modern ve semi-gotik tavrının yanı sıra renk ve desenleriyle yorumladığı tasarımlar göz alıcı. Böylece Koton 2012-2013 Sonbahar-Kış tasarımları ile bu sezonun üst sıralarda yer alacağa benziyor.  Aşağıdaki kataloğ içinde izin de zevkinize uygun bir model vardık mutlaka.

KOTON 2013 SONBAHAR KIŞ KOLEKSİYONU

koton_2013_sonbahar_kış_Koleksiyonu

koton_2013_sonbahar_kış_Koleksiyonu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın


Sayfa başına git
%d blogcu bunu beğendi:
http://www.kadinsaglikrehberim.com/wp-content/uploads/2016/02/logo.png