Küllü Sarı Saç Renkleri

Küllü Sarı Saç Renkleri
2 Nisan 2012 tarihinde eklendi, 1.251 kez okundu.

Küllü_Sarı_Saç_RenkleriYüzyıllardır erkek ile kadın temasının birbirini etkileme ve karşı cinse nasıl daha çekici görünülebileceği araştırılırken erkekler için çekici ve ışıltılı sarı saç renklerine sahip kadınlar daha çekici olmaktadır. Sarı renk tonlarından küllü sarı saç renkleri yeni yıl moda saç renkleri arasında kendine yer bulmuş olarak karşımıza çıkıyor.

   Ayrıca bayanlarımız da Loreal ile Koleston saç renkleri kataloğundan küllü sersini sevmiş görünüyor. Küllü sarı renk tonları aynı zamanda havalı, hacimli ve ilgi çeken bir renk tonu olduğu gibi gençleri daha olgun göstermektedir. Her geçen gün küllü sarı saç renkleri daha çok kullanılan ve birçok ünlü tarafından da tercih edilen saç rengi olmaktadır.

   Cilt rengi ne olursa olsun yani mat ve soluk fark etmez bu renk tonu kullanıma engel olmadan sade veya renkli makyaj ile bütünleşebilmektedir. Yine renkli gözlere sahip bayanlar için ideal bir saç rengidir. Şimdi sizin oluşturduğumuz küllü saç renklerinden oluşan kataloğu inceleyerek kendinize uygun bir model tercih edebilirsiniz.

Küllü_Sarı_Saç_Renkleri

Küllü_Sarı_Saç_Renkleri

Küllü_Sarı_Saç_Renkleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın


Sayfa başına git
%d blogcu bunu beğendi:
http://www.kadinsaglikrehberim.com/wp-content/uploads/2016/02/logo.png