Kumral Saç Renkleri 2012

Kumral Saç RenkleriKumral Saç Renkleri

Günümüz koşullarında ve önümüzdeki yıl içerisinde de en çok tercih edilen kumral, esmer veya beyaz tenli olsun fark etmez hemen bütün kadınlara naturel görünüm kazandıran kumral saç renkleri diğer saç renklerine nazaran ten rengine uygun olmak zorunda olmayan bir saç rengidir. Kumral tene hangi saç rengi iyi gider? sorusuna en iyi cevap kumral saç rengi. Çünkü herkesin bakış açısının değişmesine neden olan bir saç rengidir.

 

Sıcaklık hissi verdiği için genellikle yaz aylarında tercih edilen kumral saç renkleri diğer zamanlarda da bayanların en çok tercih ettikleri bir saç rengidir. Kumral saç boyası alırken önceliğinizi ten renginize vermelisiniz. Eğer beyaz tenli bir bayan iseniz koyu kumral saç boyası, koyu kumral renkleri bayanları olgun gösterebildiğinden iş kadını ve olgun yaştaki bayanların daha çok tercih ettiği görülmektedir.

 

Kumral renk tonlarının günümüzde gençler için uygun olan kahve köpüğü gibi modernleşmiş çeşitleri de vardır. Esmer tenli olan bayanların ise açık kumral saç renkleri kullandıklarında şık güzel bir kadına dönüşmeleri kaçınılmazdır. Uzun düz saçları olan bayanların önce açık kumral saç boyası ile boyamaları ve sonrasında koyu kumral gölgeler attırmaları mükemmel görünüm kazandırır. Bu yıla ve önümüzdeki yıllara da damgasını vuracağa benzeyen kumral saç renkleri ya da kumral saç boyası hakkında örnek resim kataloğumuzu inceleyerek kendinize özgün bir model bulabilirsiniz.

Kumral Saç Renkleri

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın


Sayfa başına git
%d blogcu bunu beğendi:
http://www.kadinsaglikrehberim.com/wp-content/uploads/2016/02/logo.png