Merve Boluğur Saç Renkleri

Merve Boluğur Saç Renkleri
2 Eylül 2012 tarihinde eklendi, 1.907 kez okundu.

Merve_Boluğur_Saç_RenkleriDizilerde ve reklam filmlerinde görmeye alışık olduğumuz güzel oyuncumuz Merve Boluğur’un saç renkleri ve modelleri hakkında bilgi verelim. İlk olarak saç modellerine geçmeden önce hayatı hakkında bilgi verelim. Şimdi kuzey Güney dizisinin Zeynep’i daha önce ise Küçük sırlar dizisinde Ayşegül karakterini canlandırdı.

19 yaşında ilk dizisine Acemi Cadı ile dizileri başladı. 16 Eylül 1987 İstanbul doğumlu olan güzel oyuncu artık televizyon ekranlarının aranılan isimleri arasında. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümünde eğitimine devam etmektedir. Hayatı hakkında bilgi verdik şimdi biraz da saç modelleri ve renkleri hakkında bilgi verelim. Düzgün fiziği ve güzelliği ile sık sık gündeme geliyor. Bunların yanı sıra saçlarının bakımlılığı ve güzelliğiyle de adını sıkça duyuyoruz. Kuzey Güney de bir ara saç rengini değiştiren Merve Boluğur, şimdi yine eski saç rengi olan kızıl saç rengi ile yine iddialı saç renkleri arasında.

Meryem Uzerli’nin saç rengini de kızıl olduğunu biliyoruz. Merve Boluğur’un saç rengi de Meryem Uzerli’nin saç rengi kadar iddialı. Saçlarında ise genelde düz fön tercih ediyor. Arada kullanmış olduğu havalı fönlenmiş dalgalı saçları ile güzelliğine güzellik katıyor. Bazı moda çekimlerinde ise dağınık dalgalı saçlarıyla dikkat çekiyor. Merve Boluğur’un birbirinden iddialı saç modelleri ve renkleri bayanların örnek aldığı ünlüler arasında yer alıyor.

Merve Boluğur Saç Renkleri

Merve_Boluğur_Saç_Renkleri

Merve_Boluğur_Saç_Renkleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın


Sayfa başına git
%d blogcu bunu beğendi:
http://www.kadinsaglikrehberim.com/wp-content/uploads/2016/02/logo.png