Nişan Saç Modelleri | Kadın Sağlık Rehberim & Kadın ve Sağlık


Nişan Saç Modelleri

Nişan Saç Modelleri
27 Eylül 2012 tarihinde eklendi, 1.668 kez okundu.

Nişan_Saç_ModelleriGenç kızların ve bekarlığa veda etmeye hazırlanan bayanların mutluluğa adım attıkları gün olan nişan merasiminde kıyafet, ayakkabı, makyaj ile yakılara karar verilip hazırlanması sonrası nişan saç modelleri telaşı başlar. Çünkü nişan merasimi sırasında saçlarının kıyafet, makyaj ve takılarla uyumlu olarak nişan gecesinin en şık bayanı olmaları gerekir.

Bu sebeple nişan merasiminde şık ve güzel ve de aynı zamanda çekici görünmek isteyen bayanlara nişan saç modelleri kataloğu derliyoruz. Uzun düz saça sahip olanlara krepe yaptırmak suretiyle kenarlarından toplatarak alınlarını kapatacak şekilde yan kahkül yaptırmaları şık olmaları konusunda kolaylık sağlayacaktır. Ancak sade topuz modeli isteyenler için bir kaç tane saç kıvrımını kullanmak suretiyle saç rengine zıt bir taç veya taş ya da aksesuar kullanmaları önerilir ki böylelikle şık bir topuz nişan saç modeli elde etmeleri mümkündür.

Yine daha da hareketli bir nişan topuz saç modeli isteyenlere aksesuar kullanmaksızın uzun veya kısa saç için elde edilecek bukleler yardımı ile güzel görünmeleri mümkün olur. Buradaki tek fark ise saçlarının uzun ya da kısa olması durumunda buklelerin o kadar büyük ve kabarık olmasıdır. Tercih yine de mutlu gününü yaşayacak olan bayana ait olsa da sade ve parlak taş, toka veya taçlarla yapılan nişan saç modeli favori nişan saç modeli olarak karşımıza çıkıyor. Bu öneriler ve aşağıya oluşturduğumuz kataloğumuzdaki örnekleri incelemek suretiyle siz bayanların en mutlu günlerinden biri olan nişan merasimi esnasında kıyafet, makyaj ve takıları ile uyumlu olacağını düşündükleri bir model mutlaka vardır herhalde.

Nişan_Saç_Modelleri

Nişan_Saç_Modelleri

Nişan_Saç_Modelleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın


Sayfa başına git
%d blogcu bunu beğendi:
http://www.kadinsaglikrehberim.com/wp-content/uploads/2016/02/logo.png