Nur Fettahoğlu Saç Modelleri | Kadın Sağlık Rehberim & Kadın ve Sağlık


Nur Fettahoğlu Saç Modelleri

Nur Fettahoğlu Saç Modelleri
30 Temmuz 2012 tarihinde eklendi, 1.802 kez okundu.

Nur_Fettahoğlu_Saç_ModelleriNur Fettahoğlu saç modelleri bayanları büyülüyor. Ünlü sanatçının saç modelleri konusuna değinmeden önce hakkında biraz bilgilendirme yapacak olursak. Nur Fettahoğlu Muhteşem Yüzyılın Mahidevranı olarak biliyoruz. Nur Fettahoğlu yani Türkiye’nin Mahidevranı dizideki başarısından dolayı adını medyada sıkça duyuyoruz. Tabi dizideki başarısının yanı sıra güzelliğiyle de ön planda.  Dizideki başarısı, saçları, fiziği ve güzelliğiyle de çevresindeki insanların ilgisini çekiyor.  

Oynadığı dizi ve reklamlarda adını sıkça duyduğumuz Nur Fettahoğlu güzelliğiyle de genç kızları kıskandırıyor. Şimdi saç modellerine geçmeden önce hayatı hakkında kısa bilgi verelim. Nur Fettahoğlu Almanya’da dünyaya gelmiştir. Haliç Üniversitesinde moda bölümünü bitiren Nur Fettahoğlu ilk olarak Sky Türk’te spikerlik yapmıştır.

Benden Baba Olmaz dizisiyle de oyunculuğuna ilk adımını atmıştır. Necati Şaşmaz ile yaşadığı aşkla sıkça adını duyduğumuz Nur Fettahoğlu güzelliği ve saçlarıyla da erkekleri büyülüyor. Saçlarında uygulamış olduğu sadelik, doğallık ile genç kızların tercih etmiş olduğu Nur Fettahoğlu saç rengi ve saç şekilleri arasında bulunuyor. Nur Fettahoğlu saçında kullanmış olduğu sadelik ve doğallık çevresindeki insanlar tarafından ilgi çekiyor.

Birçok bayanın ve genç kızların da Nur Fettahoğlu’nun saçlarında uygulamış olduğu bakımı örnek alarak saç bakımını uyguladığı ön planda. Saçlarını Aşk-ı Memnu da kızıl tonlarında şimdi ise tepe kısmı koyu alt tarafları açık tonda olduğunu görüyoruz.  Saçlarında uygulamış olduğu bu doğallıkla birçok saç bakım uzmanlarının da önerdiği yüzler arasında yer alıyor. Böylece saçlarındaki doğallık ve sadelik hiçbir zaman bozulmayacağına benziyor. Yani saçlarında uygulamış olduğu sadelik ve doğallık ile galiba adını sıkça duyacağımıza benziyor.

Nur Fettahoğlu Saç Modelleri

Nur_Fettahoğlu_Saç_Modelleri

Nur_Fettahoğlu_Saç_Modelleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın


Sayfa başına git
%d blogcu bunu beğendi:
http://www.kadinsaglikrehberim.com/wp-content/uploads/2016/02/logo.png