Polaris Modelleri | Kadın Sağlık Rehberim & Kadın ve Sağlık


Polaris Modelleri

PolarisÜlkemizin kendi kendine gelişen sanayi devi Gaziantep menşeili Ziylan Şirketler grubu tarafından kutup anlamına gelen Polar kelimesinden yola çıkarak üretilmeye başlanan ve önceleri sadece Rusya Devletine bot üretimi yapmakla yetinen fakat sonraları terlik ve ayakkabı sektörüne de hızlı ve emin adımlarla giren Polaris ayakkabı, çizme, spor ayakkabı ve terlik modelleri ile her geçen gün müşteri sayısını artırmayı başarmıştır. Polaris modelleri hakkında yapılan kampanyaları resmi sitesini ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

                  Polaris özellikle insan vücudunun tüm ağırlığını taşıyan ayaklarımızı düşünerek ürettiği modellerinde sürekli ayakta durma, sırt ve ayak ağrılarına çözüm olarak sunduğu 5 noktayla sağlık sloganı ile üretime geçerek müşteri sayısını artırmayı hedeflemektedir. 5 Nokta sistemi ile ayak sağlığını ön planda tutmaktadır.

                Bir çok ilde hemen bütün mağazalardan, satış noktalarındanve kendi resmi satış mağazalarından temin edebileceğiniz Polaris ayakkabı, terlik, çizme veya spor ayakkabılarından oluşan ürünlerden birini tercih ederek ayak ve vücut sağlığınızı kontrol altına alabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın


Sayfa başına git
%d blogcu bunu beğendi:
http://www.kadinsaglikrehberim.com/wp-content/uploads/2016/02/logo.png