Rüyada Bavul Görmek | Kadın Sağlık Rehberim & Kadın ve Sağlık


Rüyada Bavul Görmek

Rüyada Bavul Görmek
12 Eylül 2012 tarihinde eklendi, 1.042 kez okundu.

Rüyada_Bavul_GörmekRüyada bavul görmek ne demektir? Eğer rüyanızda bavul gördüyseniz rüyanız nasıl olursa olsun rüyada bavul görmek mutlaka yolculuğa işarettir. Gördüğünüz bavulun içi doluysa kötü haber; içi boşsa planladığınız bir yolculuğa bazı sorunlar nedeniyle gidememenize işarettir. Rüyanızda gördüğünüz bavulun ağzı açık aynı zamanda içi boş ise temizliğe ve iyi bir habere dalalet eder. Ama eğer bavulun içi doluysa veağzı açık ise dedikoduya işeret eder.

Gördüğünüz bavulun kapalı olması ise iç yüzü bilinmeyen ve birden şaşkınlık yaratacak haberdir. Sadece bunlarla sınırlı değil mesela bavul görmek yola gideceğine işarettir. Eğer elinizde bavul sokakta yürüdüğünüzü gördüyseniz uzun bir yola çıkacağınıza, bavula birtakım şeyler koyduğunuzu gördüyseniz yeni mallara sahip olacağınıza;çarşıdan bir bavul satın aldığınızı görmek yakında evleneceğinize işarettir. Aynı zamanda rüyada elinde veya evinde boş bir bovul görmek işlerinizin bir süreliğine uzayacağına işaret eder.

Eğer bavul veya büyük bir sandık görmek bavul ister açılsın ister açılmasın size büyük bir yolculuğa çıkacağına işarettir. Rüyada bir bavula eşya yerleştirmek ev adresinizi sık sık değiştireceğinize dalalet eder. Eğer bir bavuldan eşyaları çıkartıp yerlerine koymak ise gitmekte olduğunuz yerde uzun zaman kalacağınıza işarettir. Bunun dışında bir başka rivayete göre de; rüyada içi dolu bavul görmek rüya sahibinin yakında hayırlı bir yolculuğa çıkacağına, içi boş bavul görmek ise rüya sahibinin çıkacağı yolculuğu bir engel nedeniyle yarım bırakarak yolculuktan geri kalacağına işaret eder.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın


Sayfa başına git
%d blogcu bunu beğendi:
http://www.kadinsaglikrehberim.com/wp-content/uploads/2016/02/logo.png