Rüyada Temizlik Yapmak

Rüyada Temizlik Yapmak
16 Ocak 2013 tarihinde eklendi, 787 kez okundu.

Rüyada_Temizlik_Yapmakİyilik ve güzellik olarak yorumlanan rüyada temizlik yapmak bir nevi hayatınızda meydana gelen negatif şeyleri atarak karşılaşacağınız önemli problemlerin üstesinden gelerek kurtulacağınız şeklinde anlatılmaktadır. Rüyada temizlik yapmak ne anlama gelir? Rüyada temizlik yaptığını görme insanın hayatında yeni bir döneme girdiği şeklinde ifade edilir. Yine rüyasında evinin önünü temizlediğini görenin hoşlandığı, çok sevdiği bir tanıdığının gelmesi şeklinde yorumlanır. Cam temizlemek ise güzel bir haber alınacağına yorumlanır. Temizliğin temizlik bezi ile yapıldığının görülmesi de bir akrabası ile ilgili iyi bir haber alınması, buzdolabı temizlediğinin görülmesi bolluk, bereket anlamında, rüyada tava tencere temizleme ise insanın bir borcundan kurtulması anlamında yorumlanmaktadır.

Rüyasında ikamet ettiği bina, cadde ve sokağı temizlediğini görenin çevresinde bulunan iyi insanların bazılarından güç ve destek alacağı belirtilir. Rüyasında araba temizlediğini görmek, varsa hali hazırdaki aracından daha iyisini alacağı, eğer aracı yok ise araba sahibi olacağına dalalet ettiği belirtilir. Rüyasında evinin bacasını temizlediğini görenin ailesi içinde çok mutlu günler yaşayacağı, bedenini, eşyasını, bulunduğu yeri veya elbisesini temizlediğini ya da temizlettiğini gören kimsenin borç ve sıkıntısından kurtulmaya, tövbe etmesine, karlı kazanç elde etmesine müjde olduğu şeklinde yorumlanır. Rüyasında temizlik yaptığını gören kimsenin bazen de gergin gürültülü ortamlardan uzaklaşarak stres ile sıkıntıdan kurtulması şeklinde yorumlanır.

Rüyada temizlik yapma kimsenin dert, sıkıntı gibi maruz kaldığı kötü durumlardan kurtulup rahat edeceği şeklinde yorumlanırken temizlik sırasında sabun olmasının kişinin sıkılacağı anlamında yorumlanmaktadır. Rüyada temizlik yapmak, temizlik görmek, rüyada ev temizleme, rüyada temizlik yapıldığını görmek hususları hakkında yukarıda anlatıldığı üzere birçok yorum ve tabir bulunmaktadır. Ancak rüyada görülen mutlaka gören kimselere ilerisi için bilgi verme olmayabileceği gibi günlük yoğun iş yaşantınızda düşündüğünüz ve yapmak zorunda kaldığınız şeyler ile ilgili rüyalar görmeniz doğal bir durumdur. Bazen gördüğünüz rüyalar karmaşık olduğu gibi anlam veremeyeceğiniz güçlükte olduğundan tabirlerden yararlanırken ve rüyanızı yorumlarken iyimser olmanız da fayda vardır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın


Sayfa başına git
%d blogcu bunu beğendi:
http://www.kadinsaglikrehberim.com/wp-content/uploads/2016/02/logo.png