Sandalose Zayıflama Hapı

Sandalose Zayıflama Hapı
3 Mart 2012 tarihinde eklendi, 1.491 kez okundu.

Sandalose nedir? Sandalose zayıflama hapı ile nasıl kilo verilir? Türkiye de ilk defa noter onaylı olarak piyasa sunulan uzun araştırma ve deneyler sonucunda üretilen, iddia ettiği sonuçları noter onaylı olarak tescil ettiren bir ayda 10 kilo verdiren bitkisel zayıflama kapsülüdür. Sandalose Kuzey Afrika ülkelerinde yetişen 5 ila 10 metre uzunluğuna sahip sandaloz ağacının salgıladığı sakız kıvamındaki bir özdür. Sandaloz sakızı yıllardır Afrika da yerliler tarafından yatalak olan hastaların metabolizmalarındaki etkiyi yok edebilmek amacıyla ilaç olarak kullanılmakta olan sandaloz sakızının Avrupa ile Amerika’da bir kaç yıl önceleri metabolizmayı hızlandırmadaki etkisinin tespit edilmesi sonrası tek başına da etkili olduğu halde çeşitli bitkilerin özleri ile karışımını üreterek çok çok daha etkili olduğu kanıtlanan sandalose kapsülünü üretmişler. Üretilen kapsül içeriğinde ise 50 gram sandalose sakızından elde edilmiş olan saflaştırılarak hazırlanmış esktrat bulunmaktadır.

 

Sandalose_Zayıflama_Hapı

Sandalose nasıl kullanılır? Sandalose zayıflama kapsülü sabah ve akşam olmak üzere yemeklerden yaklaşık 30 dakika kadar önce oda sıcaklığındaki büyük bardak su ile alınır ve çok kısa zamanda etkisini gösterir. Yemeğe başladığınızda ve yemek arasında büyük bardak su içmeniz gerekir, çünkü sandalose kapsülün içinde sıkıştırılmış olan liflerin midenizde hacim kazanması için içeceğiniz su önemlidir. Sandalose kapsülü kullandığınız zaman içinde günlük olarak azami 3 litre su içmeniz alacağınız sonuçların başarısını arttırır. Yine sandalose zayıflama kapsülü kullandığınız zaman içerisinde kahvaltılarınızı kesinlikle aksatmadan mümkün olduğunca günün erken saatinde yapmaya özen göstermeniz gerekir.

  Kahvaltı yaparken yediklerinizde herhangi bir kısıtlama yapmanız gerekmez, ancak beyaz ekmek ile margarin, tereyağ  vb. tüketmemeniz daha iyidir. Bütün öğünlerinizde her zaman yediğiniz ekmeğin yarısı kadar ekmek tüketmelisiniz. Ekmeği tamamen kesmeyin, çünkü ekmeğin kesilmesi erken acıkmanıza ve direncinizin kırılarak kilo verme aşamasında başarısızlığa neden olur. Sandalose zayıflama kapsülünü kullandığınız süre içinde yine istediğiniz kadar lıght kola, şekersiz çay ile kahve tüketmenizde mahsur görülmemektedir. Özellikle akşam yemeği sonrası meyve de dahil hiçbir şey tüketmemelisiniz. Çünkü yatmadan önce alınan ve sindirilmeyen bütün besinler metabolizmanızın yavaşlamasına ve neticesinde vücudun yağ yakma oranının düşmesine, kilo vermenizi engellemeye ve vücudunuzun yağ depolamasına sebep olacaktır. Bunun için boş mide ile yatmalıdır.

  Fakat açlığın olumsuz etkisini yaşarsanız içeceğiniz büyük bardak su sayesinde açlık hissini yok ederek metabolizmanızın hızlanmasını salarsınız. Her ne kadar diğer zayıflama kapsülleri gibi sandalose zayıflama kapsülünün de taklitleri üretilmiş olsa da ahşap kutusu ve yeşil beyaz renkli kapsülleri sayesinde taklitlerinden ayırt edilmesi kolaydır. Yine de ürünün taklitlerinden kaçınmak için resmi satış sitesinden alınması tavsiye edilmektedir. Sandalose zayıflama kapsülünün içeriği ise sandalose sakızı, % 40 biberiye, kekik, mısır nişastası, limon extrakt, mayıs papatyası ve yeşilçay etrakt karışımından oluşmaktadır.

  Herhangi bir yan etkisinin tespit edilmediği bildirilen sandalose zayıflama kapsülü alımı esnasında nadir olarak içeriğindeki doğal bileşenlerden birisine alerjisi olanların kullanması önerilmemekte ya da uzman kontrolünde tüketmeleri önerilmektedir. Yine hamile bayanların kullanmaması gerekmektedir. İlaç olmadığı gibi doktorunuz tarafından verilmiş olan ilaç yerine de kullanmayınız. Sadece devam eden tedaviniz varsa sandalose kapsülü ilaçlarınızın yanında destek olarak kullanmalısınız. Sandalose kullanıcı yorumları hakkında detaylı bilgi almak için ürünün resmi satış sitesini ziyaret ederek gerekli bilgiyi alabilir ve taklitlerinden sakınarak orijinal ürünü satın alabilirsiniz. Siz de fazla kilolarınızdan şikayet ediyorsanız noter onaylı sandalose kapsülü resmi satış sitesinden alarak fazla kilolarınızdan rahatça kurtulabilirsiniz.

Sandalose Zayıflama Hapı Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Mert dedi ki:

    Noter onaylı sandalose ürünün kullandım. Normalde bu tarz ürünlere pek inanmama rağmen kullandığımda 1 ay içerisinde istediğim kiloya ulaştım. Bu ürünü arkadaşlarıma ve aileme kısacası çevremdeki herkese tavsiye ediyorum. Bitkisel olduğu içinde herhangi bir sağlık problem oluşturmuyor. Herkese tavsiye ederim kısacası…Deneyin ve gözlerinize inanamayacaksınız.

Bir Cevap Yazın


Sayfa başına git
%d blogcu bunu beğendi:
http://www.kadinsaglikrehberim.com/wp-content/uploads/2016/02/logo.png