Sarı Saç Renkleri 2011-2012

Sarı Saç RenkleriSarı Saç Renkleri

Bazı dönemlerde ve halen kadına güzel demek için sarışın olması yeterli geliyor. Bir çok tonu bulunan sarı saç renginin kadının ten rengi ile olan uyumu güzel, çekici ve seksi olmasını sağlıyor. En çok kullanılan altın sarısı ve bal köpüğü renkleri olan bu saç rengi bir çok saç boya üreticisi firma tarafından piyasaya sürülmüştür.
Yine önümüzdeki dönemlerde de çok tercih edileceğe benzeyen sarı saç renkleri bayanların ten renklerine uygun sarı saç boyaları nı iyi seçmeleri gerekiyor. Sarı saç kimlere yakışır? en çok açık ve beyaz tenli bayanlara yakıştığı gibi kumral tenli bayanlara da yakışır. Bu hususta ünlü yıldızlar Nicole Kidman, Mag Ryan örnek olarak gösterilebilir. Çünkü her iki yıldız da beyaz tenlidir.

Renkli giyinmeyi seven ve makyaj yapmaya önem gösteren bayanların sarı saç rengini kullanması daha uygun gibi görünüyor. Ayrıca sarı saç bakımı da önemlidir, sürekli fön ve bakım isteyen bir saç rengidir. Sarı saç modelleri konusunda aşağıda sunduğumuz kataloğumuzu incelemeniz siz bayanlarında saçlarını sarı renge boyatmalarında hangi modeli tercih etmeleri gerektiği konusunda yardımcı olacaktır.

Sarı Saç Renkleri

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın


Sayfa başına git
%d blogcu bunu beğendi:
http://www.kadinsaglikrehberim.com/wp-content/uploads/2016/02/logo.png