Selena Gomez Giyim Modası

Selena Gomez Giyim Modası
12 Temmuz 2012 tarihinde eklendi, 1.126 kez okundu.

Selena_Gomez_Giyim_ModasıSelena Gomez giyim modası şu sıralar genç kızların hayallerini süsleyen trendlerin başında geliyor. Ünlü ve genç oyuncu özellikle Justin Bieber ile yaşadığı aşk sayesinde gündem de olmayı başarmıştır. Bu sayede de giyim tarzı genç kızların en çok tercihleri arasında ön palana çıkmış görünüyor.  Selena Gomez kimdir? 22 Temmuz 1992’de New York’ta doğmuştur. Selena ailenin tek çocuğudur.

Annesi yerel tiyatrolarda sahne alıyordu. Çocukluk zamanlarında annesinin provalarını seyrediyordu. Bu sayede Dallas’ta bir ajans tarafından keşfedilmiştir. Selena’da annesinden gelen yetenek sayesinde şimdi Amerika’da oyunculuk yapmaktadır. İlk rolü ise Barney. Selena Gomez ile Justin Bieber aşkı başladıktan sonra ünlü oyuncu gündemi iyice meşgul etmeye başlamıştır.

Justin bieber ile yaşadığı ilişki sayesinde hayran kitlesi artmış ve giydiği elbiseler artık moda haline gelmiştir. Düzgün fiziği ve güzelliği ile katıldığı davetlerde pullu elbiseleri tercih ederek dikkatleri üstüne toplamıştır. Günlük kıyafetleri ise taytlar, düz elbiseler ve sade ayakkabılardan vazgeçmiyor. Böylece tercih etmiş olduğu elbiseler sayesinde özellikle genç bayanların en çok tercih ettiği moda trendi haline gelmiştir. Aşağıda sizler için oluşturduğumuz Selena Gomez kataloğu kendinizi onun gibi göstermenizi sağlayacak çeşit ve güzellikte.

Selena Gomez Giyim Modası

Selena_Gomez_Giyim_Modası

Selena_Gomez_Giyim_Modası

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın


Sayfa başına git
%d blogcu bunu beğendi:
http://www.kadinsaglikrehberim.com/wp-content/uploads/2016/02/logo.png