Son Moda Çanta Modelleri | Kadın Sağlık Rehberim & Kadın ve Sağlık


Son Moda Çanta Modelleri

Son Moda Çanta Modelleri
5 Ağustos 2012 tarihinde eklendi, 1.255 kez okundu.

Son_Moda_Çanta_ModelleriYazın gelmesiyle bu senenin trendi olan neon renkler çanta kullanımında da moda haline gelmiştir. Bu sene çantada da canlı ve parlak renkler kullanılmıştır. Son moda çantalar yine bayanların gözbebeği ve hobileri arasında ön planda yerini almış diyebiliriz. Çünkü bayanlar ayakkabı ve çantalardan asla vazgeçemezler. Bu yüzden dolaplarında her elbiseye veya yapmış oldukları kombinelere uygun son moda çanta modelleri mutlaka vardır. Dışarıya, davete veya özel bir güne giderken mutlaka çanta yanlarında olur. Yaza damgasını vuran neon renkler çanta ve ayakkabı da damgasını vurdu.

Son moda çanta modelleri arasında tek renk olmayan çantalar vitrinleri ve gözleri büyülemeye devam ediyor. Çantalarda kullanılan renkler ve aksesuarlar çantaları daha da güzel kılıyor. Moda olan zincir detaylar ise çantalara farklı bir hava katıyor. Her kıyafete ve elbiseye uygun çantalar, bayanlar genellikle günlük kullanımda büyük gece kullanımında ise clutch çantalar oldukça moda. Ama artık bu çantaları jeanlerle de görmek mümkün. Artık moda haline gelen bu kombinler çok fazla tercih ediliyor.

Büyük çantaların yanı sıra küçük mini çantalar ise gece kullanımı için oldukça uygun. Çantalarda kullanılan zincir saplar ise çantalara ayrı bir hava katıyor. Dikkat çeken bir diğer modeller ise clutch zarif, portföyler ise sapsız olarak kullanılmaktadır. sene yine çok kullanılan sert metallerle süslü olan  kutu çantaları da bayanların tercihleri arasında yer alıyor. Ünlülerin ve Hollywood yıldızlarında çok kullandığı şeffaf çantalarında ayrı bir moda haline gelmiştir. Ama bu sene moda olan neon renkler ve rugan çantalar bayanların daha çok tercihleri arasında yer alıyor.

Son_Moda_Çanta_Modelleri

Son_Moda_Çanta_Modelleri

Son_Moda_Çanta_Modelleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın


Sayfa başına git
%d blogcu bunu beğendi:
http://www.kadinsaglikrehberim.com/wp-content/uploads/2016/02/logo.png