Son Moda Saç Röfleleri 2012 | Kadın Sağlık Rehberim & Kadın ve Sağlık


Son Moda Saç Röfleleri 2012

Son_Moda_Sac_Röfleleri_2012Bir çok bayan saçlarına yeni renk kazandırmaktan ziyade son zamanlarda röfle uygulatmayı daha çok tercih etmektedir. Bu nedenle son moda saç röfleleri 2012 bayanlar tarafından düz renkler üzerine bir kaç açık ton röfle uygulatmaya başladı. Siz de kendi saçınızın rengi üzerine bir kaç ton açık röfle yaptırdığınızda çok daha doğal ve güzel görünüm kazanacaksınız. Bayanlara 2012 röfle saç renkleri konusunda makalemizde bilgiler sunmaya devam ediyoruz.

  Yeni saç renkleri röfle 2012 konusunda bilgiler vermeye çalışacağız. 2012 röfle saç renklerine bir kaç örnek verecek olursak; Eğer kahverengi ya da koyu kumral saç rengine sahip bir bayansanız kehribar, altın renklerine, kumral yani kestane saç rengine sahip bayansanız da açık kızıl yahut altın röfle uygulatmanız doğru seçim olur. Ancak röfleleri birbirine yakın olarak yaptırmamanız gerekir. Bunun yanında uzun ve düz olan saç modelleri ve katlı kesimler ile kısa kesilen saç modelleri röfle yapımına en uygun saç modelleri olarak göze çarpmaktadır.

  Röfle sonrası yapacağınız düzenli saç kremi bakımı ki sıcak yağ terapilerine dikkat ederek saçınızın renginin açılmasını sağlayabilirsiniz. Perçem ve kahküllerinize uygulayacağınız hafif röfleler cilt ve yüzünüzün daha parlak görünmesini sağlayacaktır. Saçlarınızı doğal dalgaların üzerine gelecek ve saç kesiminizin kıvrımları boyunca taradığınızda saçlarınız kalın ve yoğun görünür. Saçlarınıza röfleyi bir uzmana yaptırabileceğiniz gibi kendiniz evde de yapabilirsiniz. Saçınıza boya uygulanmamış ise yani boya yoksa işiniz çok kolay olacaktır.

 Hemen saç renginizin bir kaç ton açık renginde bir saç boyası temin edin ve bir poşeti eşit mesafede delin. Sonra poşeti kafanıza geçirin ve saçınızı eşit olacak tutamlarda delik aralarından çıkarın. Şimdi aldığınız saç boyasını eşit şekilde çıkardığınız saçlarınıza uygulayın ve süresince beklemeye başlayın. Bekleme süresi sonrası saçlarınızı yıkayıp durulayın ve kurutun. Hemen arkasından da saçınıza fön çekin ya da düzleştirici yardımı ile düzleştirin. Yok yapamam daha güzel olsun diye düşünecek olursanız en yakın bayan kuaförüne giderek saçınıza fön çektirebilirsiniz. Aşağıda sizin oluşturduğumuz kataloğumuzu inceleyerek kendi saçınıza uygun bir röfle modeli oluşturabilirsiniz.

Son_Moda_Sac_Röfleleri_2012

 

 

 

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın


Sayfa başına git
%d blogcu bunu beğendi:
http://www.kadinsaglikrehberim.com/wp-content/uploads/2016/02/logo.png