Toms Ayakkabı 2012 Koleksiyonu

Toms Ayakkabı 2012 Koleksiyonu
7 Nisan 2012 tarihinde eklendi, 866 kez okundu.

Toms_Ayakkabı_Modelleri_2012Toms Ayakkabı 2012 koleksiyonu ile moda severlerin beğenisine sunuldu. Özellikle Toms aktivist modeli, ayakkabı tasarımlarına hayat veren moda dünyası ile sosyal çevreler tarafından ilgi odağı olmayı başardı. 2012 Toms İlkbahar yaz koleksiyonu birbirinden orijinal modelleri sayesinde stil sahiplerini esir almayı başarmıştır.

   Toms ayakkabı markası hayat stilinin hakikati olarak kabul ettiği olabilirlik ve sade yaşamdan ilham almak suretiyle tasarlayarak hazırladığı koleksiyonu sayesinde yeni sezonda tabuları yıkmayı başarıyor. Yeni sezonun vurdum duymaz yaşam tarzını günlük hayatın vazgeçilemeyen hali ile özdeşleştirdiği yumuşak dokulu hasır ve gözenekli kanvas kumaştan oluşan modelleri sayesinde evrensel duruşunu korumayı başarmaktadır.

   Toms markasının özüne sadık kalmasını sağlayan büyük fikirlerin basit ortamlarda zenginleşmesi düşüncesi ile sunulan 2012 koleksiyonu rope sole cordones, chambray biminis ve tie-dye dessert oxfords isimlri ile adlandırdığı yeni modelleri sayesinde yeni sezona özgün bir yaklaşım sunmaktadır. Marka renkli desenler ile bütünleşen yaş klişelerini ortadan kaldıran ayakkabı modelleri sayesinde rutin hayatın keyfine varılmasını sağlamaktadır. Sinerjisi ile üretici fikirlere ilham verebileceğini düşünen marka hayat tarzının bulaşıcı olduğunu altını çizerek Harvey Nichols mağazalarında alıcılarını bekliyor. Günlük yaşamda tercih edilmesi yanında özel gecelerde de marka tutkunları için tasarlanan bohem ve rustik tarzıyla farklılaşmaktadır. Toms ayakkabı modelleri çeşitlerinden oluşan aşağıdaki kataloğ içerisinde sizin içinde bir model bulunabilir ne dersiniz.

Toms Ayakkabı 2012 Koleksiyonu

Toms_Ayakkabı_2012_Koleksiyonu

Toms_Ayakkabı_2012_Koleksiyonu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın


Sayfa başına git
%d blogcu bunu beğendi:
http://www.kadinsaglikrehberim.com/wp-content/uploads/2016/02/logo.png