Uzun Düz Saç Modeli | Kadın Sağlık Rehberim & Kadın ve Sağlık


Uzun Düz Saç Modeli

Uzun Düz Saç ModeliUzun ve düz saç şekli günümüzde bayanların en çok ilgi duyduğu, her zaman en çok tercih edilen, ister ev hanımı ister çalışan olsun her kesimden bayanın tercih ettiği, kesimi ve boya kullanımında da en çok tercih sebeplerinden hoş bir görünüm veren bir modeldir. Evde de kolaylıkla pratik bir şekilde yapılması mümkün olan uzun düz saç modeli bir uzman kuaför yardımı ile de bayanların güzel görünmelirini sağlayabileceği uygulaması en kolay saç modellerinden biridir. Düz uzun saç modeli tek uzunlukta, katlı veya ustura yardımı ile yapılabilmektedir.

                   Tek uzunlukta olan saç şeklinin kendine has stili olduğu gibi katlı veya ustura ile yapılan saç şeklinin görünümünü korumak için bayanların fazladan çaba göstererek zaman harcamaları gerekir. Uzun ve düz saç şekli bir çok ünlü bayan sanatçı ve aktrisinde en çok tercih ettiği ve hatta evde kuaföre gitemden kendi kendilerine yaptıkları güzel bir modeldir.

                   Evde iken önce saçınızı ılık su ve uygun şampuan ile yıkamanız gerekir, sonra ise saçınız nemli olduğu halde kalın düz bir tarak yardımı ile saçınızı açın, iyice tarayın ve kurutun işte size kuaföre gitmeden evde çok güzel uzun düz saç şekli, aşağıda bulunan albümden kendinize uygun güzelliğinize güzellik katacak bir saç modeli seçebilirsiniz.

Uzun Düz Saç Modeli

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın


Sayfa başına git
%d blogcu bunu beğendi:
http://www.kadinsaglikrehberim.com/wp-content/uploads/2016/02/logo.png