Uzun Saçlarda Koyu Kahve Tonları | Kadın Sağlık Rehberim & Kadın ve Sağlık


Uzun Saçlarda Koyu Kahve Tonları

Uzun Saçlarda Koyu Kahve Tonları
10 Kasım 2012 tarihinde eklendi, 990 kez okundu.

Uzun_Saçlarda_Koyu_Kahve_TonlarıBu makalemize uzun saçlı bayanlarımızın saçlarına kahve renkleri ni uyguladıklarında nasıl durur konusuna değiniyoruz. Uzun saçlarda koyu kahve tonları nasıl görünür? Bilinir ki uzu saçlarda en çok kullanılan sarı ve kahve tonlu saç renkleridir. Sebebi ise bu renk tonlarının uzun saçlı bayanlara daha çok yakışmasıdır. Bilinen o ki kahve tonları çeşit bakımından zengin bir saç rengi olarak karşımıza çıkmaktadır. Koyu kahve renk tonları, kumral renk tonları ve kahve köpüğü renk tonları örnek verilebildiği gibi bu renkler kendi içlerinde tekrar açılabilmektedir.

Kahvenin bir iki renk farklı tonu çok fark eder. Bronz ve koyu renkli tene sahip bayanlarda muhteşem duran kahve renk tonları aynı zamanda açık tenli bayanlara da yakışmaktadır. Sebebi ise doğal bir renk tonu olması ve uzun saçlı bayanlara güzel görüntü vermesidir. Bunun yanında saçınıza bu renk tonlarını uygularken saçlarınızın bakımlı ve parlak olması da gerekir. Öyle ki uzun mat saçlar sağlıksız, soluk görüntü verdiğinde kadının görüntüsünü baştan aşağı değiştirir ve hoş olmayan saç modelinin olmasına neden olur. Kahve renk tonlu ya da kumral renkli saçı olan bayanlar sade makyaj yapabilir. Bu sayede masum ve hoş görüntü elde edebilirler.

Koyu kumralların pembe renk tonlarında yapacağı makyaj sayesinde güzel imaj yakalayabilirler. Örneğin kahve ya da gri rimel kullanabilirler. Pembe tonunda ruj ile kahve ya da pembe allık kullanılmalıdır. Sarı renkli fondötenlerde kahve rengindeki saçlara uyumludur. Bakımı zor olan uzun saçlarda kahve saç renkleri yıpranan ve kırıklar oluşan saçları belli etmezler. Bu nedenle uzun saçlar için kahve renk tonları güzel bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. Şimdi aşağıdaki katalog sayesinde sizde saçınıza bir renk tonu seçebilir ve uygulayabilirsiniz.

Uzun Saçlarda Koyu Kahve Tonları

Uzun_Saçlarda_Koyu_Kahve_Tonları

Uzun_Saçlarda_Koyu_Kahve_Tonları

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın


Sayfa başına git
%d blogcu bunu beğendi:
http://www.kadinsaglikrehberim.com/wp-content/uploads/2016/02/logo.png