Vans Kids 2012 Ayakkabı Koleksiyonu

Vans Kids 2012 Ayakkabı Koleksiyonu
23 Haziran 2012 tarihinde eklendi, 849 kez okundu.

Vans_Kids_2012_Ayakkabı_KoleksiyonuVans Kids 2012 ayakkabı koleksiyonu birbirinden güzel model ve çeşitleri vitrinleri süslüyor. Çocuk ayakkabı modelleri dendiğinde ilk akla gelen Vans Kids ayakkabı hazırladığı eğlenceli modelleri ile çocukların yanı sıra anne ve babaların da gönlünde taht kuracağa benziyor.

Özellikle 2011 yılında hazırladığı tasarımları ile dikkatleri üzerine toplayan vans kids 2012 yılı için hazırladığı birbirinden eğlenceli tasarımları ile yine dikkatleri üzerine toplayacağa benziyor. Çita, köpekbalığı, T rex, arı ve uğur böceği gibi hayvan desenli modelleri, ilkbahar yaz sezonunda anne ve kızların aynı tarz giyinerek parıltılı adımlar atabileceği parıltılı modeller, sade tasarımlar ile ön plana çıkan su bazlı yapıştırıcı ve boya kullanılarak yapılan authentic lite modelleri, farklı renk ve tasarımları ile inceltilmiş ve hafifletilmiş tasarımları ile markanın 45 yıllık tarihinin en popüler modeli olan slip-on lo pro modelleri, alacalı baskı ile fitilli kumaş kullanılarak üretilen modeli yanında dört ayrı renk seçeneği ile vitrinleri süsleyen zapato lo pro modelleri.

Geçen yılın göz kamaştıran neon rengi ayakkabı modelleri bu yıl yine vans kids ayakkabı modelleri içerisinde dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış olarak karşımıza çıkıyor. Sezonun en çılgın renkleri arasına da neon pembe, neon sarı ile kontrast oluşturan koyu siyah authentic ve authentic lo pro modellerini süslemektedir. Siz de aşağıda oluşturulan kataloğu incelemek suretiyle istediğiniz modeli seçebilirsiniz.

Vans Kids 2012 Ayakkabı Koleksiyonu

Vans_Kids_2012_Ayakkabı_Koleksiyonu

Vans_Kids_2012_Ayakkabı_Koleksiyonu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın


Sayfa başına git
%d blogcu bunu beğendi:
http://www.kadinsaglikrehberim.com/wp-content/uploads/2016/02/logo.png