Yağlı Saçlardan Kurtulma Yöntemleri | Kadın Sağlık Rehberim & Kadın ve Sağlık


Yağlı Saçlardan Kurtulma Yöntemleri

Yağlı Saçlardan Kurtulma Yöntemleri
16 Mart 2012 tarihinde eklendi, 1.019 kez okundu.

Yağlı_Saçlardan_Kurtulma_YöntemleriYağlı saçlardan kurtulma yöntemleri nelerdir? Yağlı saçlara bitkisel tedavi nasıl uygulanır? Bir bayanı güzel gösteren unsurlarından birisi de saçlarıdır. Bayan olarak beğendiğiniz saçınızın bakım sonrası yani saçlarınızı yıkamanızdan kısa süre sonra yağlanmasından şikayetçisiniz. Bu sorunu çözmek için türlü yollar denemenize rağmen başarılı olamadınız.

   Bu sebeple psikolojiniz bozulma aşamasına geldi. Yaptığınız bütün çözüm yollarına rağmen bir türlü yağlanma derdinden kurtulamıyorsunuz. Aslında bitkisel basit bir çözüm yolu var fakat bilmiyorsunuz. Gelin bu basit çözümü birlikte hazırlayalım. Yağlı saçlardan nasıl kurtuluruz? Bunun için önce bir miktar biberiye ve kekik temin etmeniz gerekmektedir.

   Aldığınız kekik ve biberiyeden birer tutam 250 gram kaynar suda çay demler gibi demleyin, demlenen karışımı süzün ve temizlediğiniz saç diplerine sürün kısa sürede saçınızdaki yağlanmanın giderek azaldığını göreceksiniz.  Düzenli olarak kullanmanız neticesinde de yağlanmadan eser kalmadığını göreceksiniz. Ancak bu bitkisel tedavi hakkında tereddüt edecek olursanız bir uzmana başvurmanız tavsiye edilir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın


Sayfa başına git
%d blogcu bunu beğendi:
http://www.kadinsaglikrehberim.com/wp-content/uploads/2016/02/logo.png