Yaşı Küçük Gösteren Saç Modelleri | Kadın Sağlık Rehberim & Kadın ve Sağlık


Yaşı Küçük Gösteren Saç Modelleri

Yaşı Küçük Gösteren Saç Modelleri
6 Aralık 2012 tarihinde eklendi, 1.404 kez okundu.

Yaşı_Küçük_Gösteren_Saç_ModelleriBir bayanın güzel ve çekici görünmesini sağlamak için görünümünü değiştiren en önemli unsurlarının başında şüphesiz saçları gelir. Dünyaca ünlü yıldızların da genç görünme sırlarından birisi de hiç kuşkusuz saç modelleridir. Sizlere ünlü yıldızlardan yaşı küçük gösteren saç modelleri hakkında derlemeler ve katalog hazırladık. Her ne kadar kadınların saçları ile ruh halleri arasındaki bağın bilimsel olarak kanıtlanması mümkün olmasa da saçlarda yapılan değişiklik bayanların görünümleri ile ruh hallerini fazlasıyla değiştirmektedir. Bunu en iyi uygulayan bütün bayanların güzel görünmek için takip ettiği ünlülerin saçlarına uyguladıkları saç modelleri gelmektedir.

Şimdi bazı ünlünün bu sihirli dokunuşlar sayesinde genç görünmeyi nasıl başardıklarını anlatıyoruz. Öncelikle Altın küre ve Emmy ödüllerini sahibi Jennifer Aniston 42 yaşında olmasına rağmen saç rengi ile kesimi ve tarzı sayesinde yüzüne parlaklık ve canlılık vererek ışıl ışıl görünmektedir.  Bu sayede de etrafına muhteşem enerji vermenin yanı sıra yaşından oldukça genç görünmektedir.

İkinci olarak siyah rengin adeta gençlik iksirini keşfeden kadını olarak lanse edilen Demi Moore, yaşının 48 olmasına rağmen belli bir stili seven kadınların tercihi olan saçlarını nazik bir şekilde omuzlarının üzerine bırakması siyah saçlarına doğallık verdiği gibi gür ve aynı zamanda parlak durmasını sağlamaktadır. Bu sayede de ilerleyen yaşına rağmen oldukça genç görünmektedir.

Yine Altın küre ödüllü ve 46 yaşında olan Viola Davis, saçlarının kesimi ile katmanları sayesinde güçlü ve aynı zamanda lider kadın havasının yanında kusursuz görüntü yakalamayı başarmış. Gözlerini vurgulamak suretiyle yüzünün önemli noktası olarak dikkat çekmeyi sağlamak için gözlerinin üstüne kadar gelen kakülleri gözlere inandırıcı gelmese de mükemmel duruyor.

Bir başka ünlü Ali Landry 38 yaşında olmasına rağmen halen genç bir kız görüntüsünde. Bunun için saçlarını arkada gevşek toplayıp yüzünün çevresine düşürdüğü bir kaç tel saçı ile gençlik imajını koruyarak feminen ve yumuşak bir hava oluşturmak suretiyle gençliğin taze havasını yaşına rağmen yüzüne yansıtmayı başarmış görünmektedir.

Son olarak 39 yaşında olan Christina Applegate, topuz saçları ile genç görünmeyi başarıyor. Bunun için merkezden uzak topuz ile modern bir büküm sayesinde genç ve aynı zamanda zinde gösteren enerjiye kavuşmuş. Yüz hatları nedeniyle kabarık sert saçları kullanmasının hata olacağını bilerek dikkati tek bir yöne çekmeyi başardığı topuzu ile ideal duruşu sağlamaktadır.

Yaşı_Küçük_Gösteren_Saç_Modelleri

Yaşı_Küçük_Gösteren_Saç_Modelleri

Yaşı_Küçük_Gösteren_Saç_Modelleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın


Sayfa başına git
%d blogcu bunu beğendi:
http://www.kadinsaglikrehberim.com/wp-content/uploads/2016/02/logo.png