Yaz Sezonu Ruj Trendleri 2012

Yaz_Sezonu_Ruj_Trendleri_2012Yaz Sezonu Ruj Trendleri 2012, yaz yeni sezon kıyafetlerinin aksesuarlarının rengarenk olacağından ojelerin yani dudakların da renkli olacağı görülüyor. Bu nedenle 2012 ilkbahar yaz sezonu nda bayanlar dudakları ile akılları baştan alacağa benziyor. Özellikle kırmızı, turuncu, pembe, mürdüm ve doğal tonlardaki rujlar yeni yıl için moda renkler olacak gibi durmaktadır. 2012 yılının rengarenk geçeceğini düşünerek ruj kullanımı ile ilgili dudakların nasıl olacağı konusunda biraz örnekler verecek olursak; her zaman vazgeçilmez olan kırmızı yeni sezon içinde moda renkler arasında. Yapmanız gereken teninize uygun bir kırmızı tonu seçmeniz. İster parlak ister mat özellikle gece davetlerine kırmızı ruj ile katılmanız vazgeçilmeziniz olmalı. Yine sezonun en gözde renkleri arasındaki turuncu yazın sıcak günlerinde kullanabileceğiniz gözde renkler arasına girmiştir.

Modacıların başlattığı ve kadınları saracağa benzeyen birçok tonu ile turuncu makyaj ve kıyafetlerinizin en önemli tamamlayıcısı olmaya aday olarak arşımıza çıkıyor. Fazla makyaj yapmayı sevmeyen bayanlar için pembe ruj modası en uygunu olarak geliyor. Dudak ve dişlerinizi ön plana çıkararak sizi mükemmel gösterirken siyah rimel ile hafif pembe allık ile kullanmanız makyajınız için yeterli olacaktır.

Tarzından ödün vermeyen, gizemli ve sofistike bayanların tercih edebileceği yine yeni sezon moda renkler arasına girmeye aday mürdüm tonlardaki ruj. Fakat aşırı baskın olan bu ruj tonunu kullanacağınız zaman ağır makyaj yapmamanız gerekir. Sezonun trendi yukarıda sayılan renklerin size göre olmadığını düşünüyor ve koyu tonlarda makyaj yapmak istiyorsanız dudaklarınızı fazla ön plana çıkarmayacak olan doğal tonları tercih etmeniz güzel görünmenizi sağlayacak güzellikte.

Yaz_Sezonu_Ruj_Trendleri_2012

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın


Sayfa başına git
%d blogcu bunu beğendi:
http://www.kadinsaglikrehberim.com/wp-content/uploads/2016/02/logo.png