Yeni Saç Modelleri | Kadın Sağlık Rehberim & Kadın ve Sağlık


Yeni Saç Modelleri

Yeni Saç Modelleri
10 Mayıs 2012 tarihinde eklendi, 967 kez okundu.

Yeni_Saç_ModelleriKışın soğuk ve dondurucu etkisinden kurtulup havaların ısınması ile güneşin yüzünü göstermesi bayanların açık saçtan sıkılmaya başlamaları anlamına geliyor. Bayanların yeni saç modelleri arayışı içine girmesine de sebep olmaktadır. Yeni yıl ünlü markaların tanıtımları sırasında sık olarak kullandığı örgü saç modelleri bayanların yeni trendleri arasına gireceğe benziyor.

Özellikle balıksırtı örgü saçların ön plana çıktığı şu sıralarda genellikle yandan örgü saç modeli popüler olacak gibi. Yine bayanların en çok son yıllarda ilgisini çekmeye başlayan kabarık saç modelleri yuvarlak yüz tipine sahip bayanlar için ideal. Yine popüler olan uzun saçlardaki dalga modelleri kullanılarak trendin yakalanması mümkün olarak görünse de kısa saç modelleri ile yaza merhaba denebilir.

Bayanların fizik ve zevklerine uygun kıvırcık, dalgalı saç modelleri kişiliklerini ortaya çıkarabilir. Bu yaz abartılı buklelerden kaçınarak yumuşak dalgalı saçlar ile romantik cazibe elde edilebilir. Yine de sıcak yaz mevsiminde saç bakımı zorlaşacağından bayanların kısa saç modellerini daha çok tercih edecekleri görünüyor. Aşağıda sizin için oluşturulan kataloğu incelemek suretiyle kendinize uygun bir saç modeli seçmeniz mümkün.

Yeni saç modelleri

Yeni_Saç_Modelleri

Yeni_Saç_Modelleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın


Sayfa başına git
%d blogcu bunu beğendi:
http://www.kadinsaglikrehberim.com/wp-content/uploads/2016/02/logo.png