Yeni Sezon Kısa Abiye Modelleri | Kadın Sağlık Rehberim & Kadın ve Sağlık


Yeni Sezon Kısa Abiye Modelleri

Yeni Sezon Kısa Abiye Modelleri
28 Ağustos 2012 tarihinde eklendi, 955 kez okundu.

Yeni_Sezon_Kısa_Abiye_ModelleriBayanların en çok tercih ettiği kıyafetler arasında abiye modelleri üst sıralarda yer almaktadır. Abiye elbiseler içinde de son zamanlarda yeni sezon kısa abiye modelleri daha çok tercih edilmektedir. Yeni sezon kısa abiye kıyafetler farklı tasarım, model ve renk seçenekleri ile büyülüyor diyebiliriz. Bayanların davetler ile özel günlerde sade, şık ve güzel olmaları için büyük çaba harcadıklarını düşünürsek kısa abiyeler tam anlamıyla modacılar tarafından döktürülmüş denebilir. Son zamanlarda nişan elbiselerinde de kısa abiyeler daha çok tercih edilmeye başlanmıştır.

Modacıların nerede ise döktürdüğünü söyleyebileceğimiz farklı tasarım, model ve renkleri ile kısa abiyeler yeni sezonda bayanları büyülüyor. Bu nedenle de yeni sezonda bayanların seçim yaparken zorlanacağı kesin olsa gerek. Yılın trendi olarak da taşlı omuzlu elbiseleri gösterebiliriz. Yine straplez ve askılı elbiseler bayanların tercihleri arasında gösterilebilir. Bilindiği gibi bayanlar elbiselerin modelleri kadar dekoltelerine de dikkat ederler ki en çok tercih edilenlerin arasında sırt dekoltesi ön saflarda yer alıyor. İstek ve arzuya göre göğüs dekoltesi, bacak dekoltesi de kullanılan modellerdendir. Yine de bunların tamamlayıcısı olan taşlı modeller ve swaroski taşlı modeller de gözdeler arasında bulunmaktadır.

Yeni yılda kumaş tercihi oldukça çok yer verilmiş olan saten ve şifon elbiseler sebebiyle her zaman ki gibi yine iddialı olarak bayanların beğenisine sunulmuştur. Hele renkleri gözleri büyülüyor. Özellikle mavi, kırmızı, parlement mavisi, siyah, yeşil ve fuşya bayanların en çok tercih ettikleri. Ancak en önemlisi vücut yapınız, yani fiziğinize göre doğru kombinleme de bulunmanızdır. Çünkü yapacağınız kombin sizi zarif, güzel, çekici ve şık göstereceğinden yapacağınız kombine dikkat etmeniz çok önemlidir. Yapılan doğru kombin sayesinde katılacağınız mekanlarda ilgi odağı olmanız içten bile olmaz. Şimdi sizin için aşağıda oluşturduğumuz kataloğumuzu inceleyerek kendinize uygun bir kısa abiye modeli seçebilir ve güzel yorumlarınız sayesinde karar aşamasındaki güzel bayanlara fikir verebilirsiniz.

Yeni Sezon Kısa Abiye Modelleri

Yeni_Sezon_Kısa_Abiye_Modelleri

Yeni_Sezon_Kısa_Abiye_Modelleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın


Sayfa başına git
%d blogcu bunu beğendi:
http://www.kadinsaglikrehberim.com/wp-content/uploads/2016/02/logo.png